Hakkımızda

Genomize Bilişim ve Biyoteknoloji A.Ş. tarafından hazırlanan, tıbbi genetik uygulaması olarak geliştirilmesi ve halka arzı Nesiller Genetik desteği ile kurgulanmış bir kişiselleştirilmiş genomik hizmetidir.

Alanında uzman bu iki kuruluşun farklı deneyim ve becerilerini harmanladıkları Genografi’nin tüm AR-GE’si, laboratuvar süreçleri, analiz aşamaları ve Genetik Tanı Hekimi tarafından yapılan sonuç sunumu tamamı ile Türkiye’de gerçekleştirilmektedir. Türkiye’deki genetik çeşitliliği bu açıdan en doğru şekilde adresleyen Genografi’nin kurgusu, bu açıdan analizlerin yurtdışında yapıldığı benzerlerinden ayrılmaktadır.

Genografi, bilimsel ve teknolojik altyapısı marka sahibi olarak Genomize Bilişim ve Biyoteknoloji A.Ş. tarafından hazırlanan, tıbbi genetik uygulaması olarak geliştirilmesi ve halka arzı Nesiller Genetik desteği ile kurgulanmış bir kişiselleştirilmiş genomik hizmetidir. İnovasyon, yerelleştirme, kalite ve müşteri odaklı iş geliştirmeyi ana prensipleri olarak benimseyen Genomize, insan DNA’sının analizi konusunda yurtdışında da tescillenmiş akademik ve bilimsel birikimi sayesinde Türkiye’nin önde gelen Hastane, Laboratuvar ve Genetik Tanı Merkezleri tarafından tercih edilen bir iş ortağı olmuştur. Temel amacı sağlık alanında yenilikler yapmak ve bu yenilikleri orta ve uzun vadede halkın her kesimi için ulaşılabilir kılmak olan Genomize, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

Genomize hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Nesiller Genetik insanlığın bugünü ve yarını için daha sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak misyonu ile kurulmuştur. 2009 yılından bugüne T.C. Sağlık Bakanlığı Genetik Tanı Merkezleri Yönetmeliği’ne uygun laboratuvarlarında uzman hekimlere, hastane, klinik ve diğer laboratuvarlara rutin ve kişiye özel genetik tanı hizmetleri, genetik danışmanlık ve sürekli eğitim hizmetleri sunmaktadır. Hastalıkların oluşmadan önlenmesinde genetik biliminin öneminin farkında olan ekibi ile Nesiller Genetik, tüm hastalıkların önlenebilir ve/veya tedavi edilebilir bir dünyaya katkıda bulunmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Nesiller Genetik hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sorularınız için bize bilgi@genografi.com adresinden ulaşın.
Hafta içi her gün 10:00-18:00